Šiaulių miesto savivaldybėje į darbą kibo ir keturkojai kolegos

Jau antrus metus Lietuvoje balandžio 24 d. skelbiama Šuns diena. Jos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šunis, jų svarbą žmonių gyvenime, akcentuoti gerąsias šunų savybes ir jų prigimtinę teisę būti su žmonėmis. Minint šią dieną, norima pabrėžti šeimininkų atsakomybę, didinti visuomenės toleranciją šunims, puoselėti gyvūnų gerovę. Šių metų Šuns dienos akcentas – „Kolega šuo: pozityvas darbe“. Proga atsivesti į darbą mylimą augintinį pasinaudojo Šiaulių miesto savivaldybės darbuotojai.

Sužinojęs apie šių metų Šuns dienos šūkį, ketverių Jorkšyro terjerų kalytę Belą su savo kolegomis supažindino Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjas Gytis Skurkis. Vedėjo pavyzdžiu pasekė Aptarnavimo ir e. paslaugų poskyrio vedėja Diana Grigienė, šiandien dirbusi su šeimos numylėtine taip pat Jorkšyro terjerų veislės atstove Mėta. Viena keturkojė Savivaldybės darbuotoja smalsiai šmirinėjo koridoriais, stengėsi su visais ir viskuo susipažinti, kita – narsiai saugojo šeimininkės kabinetą. Tačiau abi tiek bendradarbiams, tiek į Savivaldybę atėjusiems interesantams neabejotinai suteikė šiltų emocijų. Į darbą šunis atsivedę Savivaldybės atstovai juokauja iš kolegų sulaukę tik vieno priekaišto – už tai, kad apie galimybę drauge pasiimti augintinį nebuvo pranešta visiems.

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas