Šiaulių rajone per avariją sužeista mergaitė

Šiaulių rajone per avariją sužeista 10-ties metų mergaitė.

Eismo nelaimė įvyko pirmadienio rytą 7 val. 33 min. kelio Šiauliai-Palanga 15-ame kilometre, Kužių seniūnijoje, Amalių kaime, pranešė policija.

Automobilis „Pontiac Trans Sport“, vairuojamas 42 metų vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi

važiavusį ir prieš šviesoforo sustojusį automobilį „Renault Laguna“. Šią mašiną vairavo neuniformuotas blaivus Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos vyresnysis tyrėjas 47 metų A.V.

Eismo įvykio metu nukentėjo automobiliu „Renault Laguna“ važiavusi mergaitė. Ji dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į Vaikų ligoninę.

BNS informacija

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Related Posts

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 1

  1. MARIAN NELSON
    2018-01-28 11:30 Atsakyti Pranešti

    paskola! paskola !! paskola !!!
    Ar ieškote patikimos ir akredituotos privačios paskolos bendrovės, kuri teikia paskolas visą gyvenimą. Mes siūlome visų rūšių paskolas labai greitai ir lengvai, asmeninės paskolos, automobilių paskolos, hipotekos paskolos, studentų paskolos, verslo paskolos, investicinės paskolos, skolų konsolidavimas ir daug daugiau. Ar jus bankai ir kitos finansinės institucijos atmetė? Ar jums reikia konsolidavimo paskolos ar hipotekos? DAi ne taip atrodys, kaip mes esame čia, kad visas savo finansines problemas padarytų praeityje. Mes skolinome lėšas asmenims ir įmonėms, kuriems reikalinga finansinė parama 2%. Nr socialinio draudimo numerio reikalaujama ir kredito patikrinimas nereikalingas, 100% garantuotas. Noriu pasinaudoti šia priemone ir informuoti jus, kad mes teikiame patikimą ir palaikomą pagalbą, ir mes mielai jums pasiūlysime paskolą.
    Tada atsiųskite mums el. Laišką: (mariannelson2012@gmail.com) kreiptis dėl paskolos

Komentaro rašymas