Šiaulių rajono neįgalieji rinkosi Kužiuose

2017 m. balandžio 21 dieną į Kužių seniūnijos salę sugužėjo Šiaulių rajono Neįgaliųjų draugijos aštuonių padalinių deleguoti atstovai. Čia vyko ataskaitinė rinkiminė konferencija, kurioje dalyvavo 47 Šiaulių rajono neįgaliųjų draugijos nariai. Konferencijos pirmininke išrinkta Ona Baziulienė, kuri pasveikino visus susirinkusius ir palinkėjo darbingos atmosferos.

Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė savo ataskaitą pradėjo pakviesdama visus dalyvius tylos minute pagerbti per ataskaitinį laikotarpį anapilin iškeliavusius draugijos narius. Ji informavo, kad šiuo metu draugija vienija 403 narius, iš kurių 59 turi visišką negalią. Pirmininkė pažymėjo, kad draugijos uždavinys ― teikti neįgaliesiems dienos užimtumo paslaugas. Tam ir skiriamas dėmesys rengiant projektus, organizuojant įvairių būrelių veiklą, dalyvaujant įvairiuose renginiuose ne tik Šiaulių rajone, bet ir visoje respublikoje. 2016 metais Šiaulių rajono draugijos nariai dalyvavo renginyje „Vilties paukštė“ Kretingoje ir Šiauliuose, svečiavosi renginiuose Talačkonyse (Pasvalio rajonas), šventėje – parodoje „Tau, Vilniau“ Vilniuje, surengė dvi parodas – muges Šiaulių rajono savivaldybės patalpose. Pirmininkė džiaugėsi darbščiomis ir kūrybingomis draugijos narėmis, kurios aktyviai dalyvauja rengiant ir įgyvendinant projektus, kuriant fantastiško grožio rankdarbius.

Konferencijos dalyviai pirmininkės ataskaitą ir ataskaitinių metų darbą įvertino labai gerai. Aktyvia neįgaliųjų veikla džiaugėsi ir draugijos veiklai visokeriopos sėkmės linkėjo konferencijos svečiai: Lietuvos Respublikos Neįgaliųjų draugijos teisininkė Evelina Kelmelienė, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Ingrida Venciuvienė, Kužių seniūnijos seniūnė Jolanda Rudavičienė, Kužių parapijos klebonas, kunigas Tomas Reinys, Šiaulių regiono Neįgaliųjų draugijos vadovė Elena Kančiauskaitė, Šiaulių miesto Neįgaliųjų draugijos pirmininkė Rolanda Petronienė.

Konferencijoje dar vienai ketverių metų kadencijai Šiaulių rajono Neįgaliųjų draugijos pirmininke vienbalsiai išrinkta Elena Kačinskienė, jos pavaduotojomis išrinktos Onutė Niekienė, Palmira Parnarauskienė ir Nijolė Stonkienė, aktyviu ir vieningu balsavimu patvirtinta revizijos ir viešųjų pirkimų komisijų sudėtis.

Konferencija baigėsi naujai išrinktų pavaduotojų, tarybos narių ir aktyviausiai dirbančių draugijos narių pristatymu, kuriems draugijos pirmininkė Elena Kačinskienė padėkojo už darbą ir visiems kartu palinkėjo susiklausymo ir sėkmės naujiems darbams.

Konferencijos dalyviams melodingus romansus skyrė Kužių moterų ansamblis, vadovaujamas kultūros darbuotojos Kristinos Lučinskaitės.

Regina Slabienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas