“Šiaulių” šokėja Lina Borščiūtė apsimainė aukso žiedais su išrinktuoju Vidu Matučiu

Praėjusį savaitgalį Šiaulių rajone vyko gerai šiauliečiams žinomos 23-ejų metų krepšinio klubo “Šiauliai” šokėjos, šokių studijos “Bolina” įkūrėjos Linos Borščiūtės ir dešimtmečiu už nuotaką vyresnio vairavimo teorijos dėstytojo, automobilių techninių apžiūrų centro darbuotojo Vido Matučio vestuvės. Jaunieji vestuvių ceremonijai pasirinko Kairių miestelio Šv. mergelės Marijos belaisvių vaduotojos bažnyčią. 

Nuotaka portalui Etaplius.lt pasakojo, kad su savo išrinktuoju susipažino prieš metus ir tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio.

“Dažniausiai visur keliauju  automobiliu, bet tą trečiadienį po darbo namo keliavau pėsčiomis su savo drauge. Prie mūsų sustojo automobilis, kuriame sėdėjo mano būsimas vyras Vidas. Pasirodo mano draugė Ernesta jį pažinojo. Taip ir užsimezgė mūsų draugystė. Kaip jis pats pasakojo, jog jį sužavėjo mano rudos akys. Po poros mėnesių jis man pasipiršo”, – sakė ką tik vestuves atšokusi šiaulietė Lina.

Jauna moteris negaili komplimentų savo vyrui, mat su juo jaučiasi saugi ir laiminga.

“Jis be galo rūpestingas, subrendęs vyras, už kurio galiu jaustis tarsi už tvirtos sienos, jis man primena mano tėtį. Jam labai svarbi šeima, bendra gerovė, be to, jis moka gražiai apeiti mano sudėtingą ir užsispyrusį charakterį, bei moka pralinksminti, o svarbiausia labai mane myli”, – džiaugiasi L. Borščiūtė.

Vestuvių šventė planuota ilgai, apie pusę metų, o prie jos prisidėjo ir namiškiai – daugumą dekoracijų kūrė Linos mama Sigutė Borščienė.

Poros vestuvių šventės nuotraukos netruko pasirodyti spaudoje ir tai – ne pirmieji straipsniai apie gražuolę šiaulietę.

“Spauda jau ir anksčiau rašė apie mane bei mano šokėjas, dalyvavome LKL šokėjų kovose, kur prieš metus buvome išrinktos kaip viena geriausių LKL šokėjų komandų ir užėmėme trečią vietą, nors dar nebuvo nė metų, kai subūriau šią komandą”, – pasakojo Lina.

Ieva Šyvokaitė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas