Šiaulių universiteto gimnazijoje šviesu buvo pernakt

Šiaulių universiteto gimnazija, ieškodama kuo įvairesnių veiklos formų, įsiliejo į Lietuvos neformaliojo švietimo asociacijos „Jaunimo akademija“ iniciatyvą „Diena kitaip“. Gimnazijos mokinių seimas inicijavo renginį, pavadintą „Saulėta naktis gimnazijoje“. Pagrindinis veiklų tikslas – gilinti įvairias kompetencijas, ypatingai susitelkiant dėmesį į komunikavimo kompetenciją, kuri itin svarbi šiuolaikiniam mokiniui.

Kaip ir buvo tikėtasi, dalyvauti veiklose panoro didžiulis būrys ŠUG gimnazistų, taip pat sulaukta svečių – aštuntų klasių progimnazistų. Mokiniai dalyvavo komandinio darbo reikalaujančiuose žaidimuose – vairavimo mokyklos estafetėse, kurių metu pademonstruotas komandinio darbo efektyvumas. Šiaulių universiteto Socialinės gerovės ir negalios fakulteto studentų atstovybės muzikinis protų mūšis itin įtraukė į įvairių laikmečių muzikos sūkurį, dar labiau suvienydamas dalyvius ir užburdamas gera nuotaika bei energija. Smagu buvo sulaukti ŠU gimnazijos alumni, kurie nepabūgo nemigos nakties ir savo jaunesniesiems kolegoms surengė tinklinio ir krepšinio varžybas. ŠUG mokinių seimo organizuotas orientacinis žaidimas įtraukė visus iki vieno – bonusus už nurodytų užduočių atlikimą rinko tiek mokiniai, tiek mokytojai. Visi draugiškai, bet ryžtingai kovojo už savo komandas. Šiek tiek pavargę nuo gausybės aktyvios veiklos, renginio dalyviai susirinko maisto ruošos kabinete: čia jų laukė mokytojų paruoštas „prizas“ – kvapni ir labai skani čili sriuba. Pasistiprinę mokiniai neilgai truko pasiilsėti – vieni šoko Lindy Hop šokį, kiti – važinėjo riedžiais, dar kiti dainavo karaokę, žaidė pulą, stalo tenisą ar tiesiog bendravo.

Dalyviai džiaugėsi gimnazijos ir rėmėjų įsteigtais prizais: bilietais į kino teatrą, kvietimais į renginius, sporto klubą, ledo areną, nestigo saldumynų ir kitokių malonių prisiminimo dovanėlių. Komunikuodami tarpusavyje mokiniai ne tik susirado naujų draugų, sudalyvavo įdomiose veiklose, bet ir pagilino savo kompetencijas, žinias ir suvokimą, jog geriausia yra būti kažko dalimi.

Parengė Inga Daukšienė

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas