Šiauliuose – aukščiausio lygio teniso varžybos

Keturioms dienoms Šiauliai taps teniso aistruolių traukos centru. Šiaulių Teniso mokykloje balandžio 19 – 22 dienomis vyks Federacijos taurės (FedCup) antros grupės Europos-Afrikos zonos varžybos, kuriose be Lietuvos moterų rinktinės raketes surems dar septynių šalių – Norvegijos, Danijos, Švedijos, Liuksemburgo, Egipto, Slovėnijos ir Pietų Afrikos respublikos – komandos.

Šiandien traukti Federacijos taurės antros grupės Europos-Afrikos zonos varžybų burtai. Jie lėmė, kad Lietuvos moterų teniso rinktinė kovas pradės susitikimu su Egipto tenisininkėmis.

FedCup pranešė, kad lietuvės ir egiptietės, kartu su Danijos ir Liuksemburgo rinktinėmis, pateko į B grupę. A grupėje dėl pirmų dviejų vietų, suteikiančių galimybę pakilti į aukštesnę turnyro grupę, žais Švedijos, Pietų Afrikos, Norvegijos ir Slovėnijos komandos.

Lietuvių ir egiptiečių akistata Šiaulių teniso mokykloje prasidės jau rytoj – trečiadienį – 11 valandą. Pasak organizatorių, tenisininkių kovas šio sporto aistruoliai galės stebėti kasdien.

Rinktinės Šiauliuose kovos dėl dviejų kelialapių į pirmąją “FedCup” varžybų grupę, o dvi prasčiausiai turnyre pasirodžiusios komandos bent metams kris į trečiąją.

Išsamiau apie varžybas ir sunkumus, organizuojant jas Šiauliuose – vaizdo reportaže 

 

 

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas