Sugyventiniui – „neblaivus” dūris peiliu

Policijos suvestinės mirgėte mirga pranešimais apie neblaivių sutuoktinių arba sugyventinių muštynes. Tiesa, pastaruoju metu kumščių nebepakanka – griebiamasi ir peilių.

Vakar vakare Šiauliuose, S. Dariaus ir S. Girėno g., namuose konflikto metu neblaivi moteris peiliu sužalojo neblaivų sugyventinį. Šis dėl paviršinės durtinės žaizdos nugaroje gydomas ambulatoriškai, o įtariamoji uždaryta į areštinę.

Reikėtų pridurti, kad panašaus siužeto” įvykis Raseinių rajone vakar baigėsi kur kas skaudžiau: per išgertuves neblaivi 19-metė mergina peiliu sužalojo vyrą. Jis dėl durtinės žaizdos krūtinėje buvo paguldytas į ligoninę, tačiau medikams jo gyvybės išgelbėti nepavyko.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas