Velykas toli gražu ne visi šventė taikiai. 

Vakar Radviliškio r., Skėmių k. kilusio konflikto metu neblaivi moteris, suduodama kumščiu į nugarą, sumušė savo paauglį sūnų. Namuose buvęs tėvas dėl sūnui sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigą vykti atsisakė, apie įvykį informuotas specializuotos pagalbos centras ir Radviliškio rajono savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyrius. Nukentėjusysis su seserimi pasiliko namuose su blaiviu tėvu. Moteris, iki atvykstant pareigūnams, pabėgo.

Velykos nebuvo smagios ir trims mažamečiams vaikams, kurie jau gerokai po vidurnakčio matė, kaip neblaivus tėvas namuose sumušė neblaivią mamą. Nukentėjusioji dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Apie įvyki informuotas specializuotos pagalbos centras ir Šiaulių m. Vaiko teisių apsaugos skyrius. Vaikai perduoti blaiviai giminaitei. Vyras sulaikytas ir uždarytas į Šiaulių AVPK areštinę.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas