“Superporos” dalyviai “pasimatavo” įvairias profesijas

Nerijaus Lileikio nuotr.

Konkurse “Superpora” kovą tęsia šešios finalininkų poros – Skaistė ir Tadas, Justina ir Tadas, Gintarė ir Modestas, Viktorija ir Tomas, Jurgita ir Edvinas, Albinas ir Lina. Jie iki pat finalinio renginio, kuris vyks vasario 14 d., varžysis dėl pagrindinio prizo – romantiškos kelionės, įsteigtos kelionių organizatoriaus “Go Planet Travel”.

Visą konkursą stebėjusią komisiją sudaro naujienų portalo skaitytojams jau pažįstama konkurso “Supermokytoja” nugalėtoja Edita Burbulytė, kokteilių baro “Happy Mosquito” savininkas Marijus Taralis, neišskiriama pora Ingrida ir Evaldas Mazrimai, daugelio grožio konkursų komisijos narė, grimuotoja, stilistė Lina Červinskienė ir asmeninis sporto treneris Vitalijus Smackis. Ši komisija vertins porų pasirodymą ir finalinio renginio metu.

[adrotate banner="299"]

Visą trečiadienį poros mokėsi ir stengėsi parodyti savo žinias ir gebėjimus Šiaulių valstybinėje kolegijoje. Organizatorių parinktos užduotys buvo labai įvairios – nuo automobilių techninio eksploatavimo iki kosmetologijos.

Pirmasis išbandymas teko Gintarei ir Modestui. Kas sakė, kad tik merginos gali būti kosmetologės? Būtent tai ir bandė paneigti Modestas, darydamas makiažą Gintarei. Žinoma, jam padėjo kosmetologijos specialybės dėstytoja ir studentės. “Kada nors, kai Gintarė nespės ar negalės, aš galėsiu ją padažyti” – šmaikštavo Modestas.

Lina ir Albinas laiką leido su kitos kosmetologijos specialybės šakos - masažo – dėstytojais. Lina mokėsi, kaip po sunkios darbo dienos atpalaiduoti vyro kūną aliejiniais masažais, o Albinui teko šiek tiek sudėtingesnė užduotis – veido masažas, tačiau vaikinas su ja susitvarkė ir buvo puikiai įvertintas jį stebėjusių dėstytojų.

Skaistė ir Tadas tikrino savo slaugos, sveikos gyvensenos ir gydymo žinias. Nei Skaistei, nei Tadui medicinos sritis nebuvo naujovė, nes jų tėvai yra medikai. “Užaugome matydami, kaip tėvai dirba, todėl pirmos pagalbos suteikimas, sveika gyvensena mums nėra nauja”, – pasakojo Tadas. Jis pats tiksliai pamatavo savo merginos širdies pulsą.

Ekstremalius pojūčius mėgstantys Justina ir Tadas sportavo ir lankstėsi kineziterapijos specialybės salėje. Pora pradėjo nuo pusiausvyros pratimų, vėliau tikrinosi savo reakciją, ėmėsi net varžybų. Nors Tadas jau kuris laikas važinėja motociklu, tačiau nusileido reakcijos varžybose savo merginai Justinai.

Slidžiu keliu skubėdami į Šiaulius iš Vilniaus, Viktorija ir Tomas pataikė tiesiai į automobilių techninio eksploatavimo specialybės garažą, kur šį kartą merginai teko nelabai moteriškas darbas – pakeisti mašinos ratą. Nors Viktorija, padedant Tomui, su užduotimi susitvarkė, tačiau vėliau teigė, kad ištikus nelaimei vis tiek skambintų savo vaikinui.

Artėjant vakarui, paskutinei porai – Jurgitai ir Edvinui – teko užduotis pasiruošti romantiškai vakarienei. Viešbučių ir restoranų vadybos dėstytojų konsultuojama pora dekoravo kambarį, serviravo stalą. Edvinui gražiai pakloti lovą nebuvo svetimas darbas, nes namuose nemažą dalį darbų atlieka jis. Jurgita tuo metu puikiai tvarkėsi serviruodama staliuką.

Visas specialybes, pagal kurias buvo pateiktos užduotys, kurias poros atliko Šiaulių valstybinėje kolegijoje, ir dar daugiau, abiturientai gali rinktis studijuoti.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 16

 1. skaitytoja
  2014-01-18 20:20 Atsakyti Pranešti

  Vos nenukritau nuo kėdės: vakar žiūrinėju visų dalyvių nuotraukas, ir viena labiausiai patraukė dėmesį labai ryškiu retušavimu..apžiūrinėju sau ramiai, pakeliu akis į balsavusiųjų skaičių ten 3000 su keliom kapeikom ir taip šast staiga akyse pasikeičia į 4001, TŪKSTANČIU!!! :D fantastika, nevardinsiu kieno, nelabai gilinuosi, bet organizatoriai truputį atidumo įsiveskit :D

  1. Anonimas
   2014-01-18 23:44 Atsakyti Pranešti

   Kad kai kurios poros gudrauja juo nuo antrojo etapo pabaigos iki dabar – ir taip aišku, bet kad taip akivaizdžiai tai net nebūčiau pagalvojusi… Pirmaujančios poros tuos tris šimtelius renkasi savaitę laiko, o čia per akimirką… Suprantama, visos poros agituoja ir platina save kaip beišmanydamos, bet nei vienai dar sąžiningai kovojant nepavyko per akimirką pasiekti tokių skaičių, įdomu :D

  2. anonimas
   2014-01-19 15:11 Atsakyti Pranešti

   ALBINAS IR LINA akivaizdziai sukciauja.Reikia mest is zaidimo sia ,,SUPERPORA,, lauk .Nesazininga yra kitu dalyviu atzvilgiu.AS sia pora stebiu ir balsai kyla kaip mieles…….Per diena balsu kiekis vis kyla ir kyla ne vienetais , o keliomis desimtimis,kas kelias minutes……GEDA JUMS MIELIEJI ,RAUDONUOKIT…..IR tai yra ne vien tik mano nuomone pasiskaitykit komentarus,zmones nera akli,,,,,,,,,

   1. Lina
    2014-01-19 15:53 Atsakyti Pranešti

    Mielas anonime, mes nekalti, kad mes turime draugų, kurie mus palaiko ir už mus balsuoja :) jeigu jūs taip pavydit mums balsų, tai balsuokite už kitas poras ir kelkite jų reitingus, o ne komentuokite mūsų rezultatus :)

    1. siaip..
     2014-01-19 16:55 Atsakyti Pranešti

     Daug draugu,,, per nakty simtai nejuokinkit ,as manau tegul komisija pasidomi sia pora,kur buvo visi draugai anksciau kai buvot paskutineje vietoje.O LINUTE tu nepergyvenk mes balsuojam uz savo favoritusir palaikom juos.LAZDA TURI DU GALUS.SEKMES GYVENIME IR SIAIP MEILEJE
     .

     1. Lina
      2014-01-19 17:20

      Deja balsai pakyla ne per naktį o per parą, prašom ir kiti tegu intensyviai agituoja, kaip tik gali ir pas juos tada tie balsai kils, kaip ir kilo pradžioje konkurso ;) Nereikia užmigti ant laurų mielieji :)Jei sukčiautume būtume seniai pašalinti :) Visada buvo ir bus nepatenkintų žmonių, kurie viską išmano ir žino geriau už visus :) Jei kas neaišku eikit į “Splius” ir viską išsiaiškinsit :) Tad gero jums vakaro ir nepergyvenkit :)

    2. Anonimas
     2014-01-19 20:44 Atsakyti Pranešti

     Tiek daug palaikančių, tokie staiga kylantys skaičiai, o kur žiūrimumas tų jūsų draugų ir viso miestelio, kuris jus palaiko? :D ką jūs norit apgaut nežinia.. Ginkitės, ginkitės kol dar nevėlu ;)

   2. Anonime
    2014-01-19 17:43 Atsakyti Pranešti

    Labai įdomu, kaip jūs tą sukčiavimą įsivaizduojate? Ar čia sukčiavimas, kad agituoja draugus balsuoti ir tie draugai noriai dažnai balsuoja? :DD Nejuokinkit ir mažiau pavydo ;) Šaunuoliai Lina ir Albinas :)

    1. Anonimas
     2014-01-19 18:33 Atsakyti Pranešti

     Aš tai nei vieniems nei kitiems nepavydžiu, nes atrinko televizijai labiausiai tinkančius žmones, kurie už dyką pareklamuos etaplius, ir kažkurie vieni laimės, greičiausiai gintarė ir modestas, gi jiems etaplius skolingi :D

     1. sandra
      2014-01-19 18:59

      bet jus ir pesates ir yra del ko -nugaletojai jau senai aiskus,pritariu anonimui-gaila tik poru kurie aukoja savo brangu laika .O LINUTEI-vaikeli nesistenk tiek,krisit anksciau ar veliau.Taip kiek zmoniu tiek nuomoniu,deja jusu porai nematau jokiu sansu laimeti.CIA renkama SUPERPORA-o JUS tik pora,kuriu gatvese apstu.LAIMETOJAI BUS GINTARE IR MODESTAS -SKOLAS REIK GRAZINT……….

 2. John Young
  2014-01-16 21:51 Atsakyti Pranešti

  Mr.Teddy and Skaista…You’re simply THE BEST!!! ;)

  with best wishes from England

  J.Y.

 3. Eleonora
  2014-01-16 17:49 Atsakyti Pranešti

  TADAS IR SKAISTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Tomas
  2014-01-16 16:37 Atsakyti Pranešti

  Galiu tik tiek pasakyti
  1.Justina ir Tadas
  2.Skaiste ir Tadas
  3.Jurgita ir Edvinas arba Gintare ir Modestas

  Sekmes visoms poroms :)

 5. Romas
  2014-01-16 15:34 Atsakyti Pranešti

  Tadas ir Skaiste verti pirmosios vietos!!!! Nuostabi pora..

  1. saule
   2014-01-16 19:00 Atsakyti Pranešti

   …jie jau laimejo vienas kita -nuosirdziausia,mieliausia pora.

   1. Anonimas
    2014-01-17 10:52 Atsakyti Pranešti

    Taip, tai tikrai darmi ir miela pora. Bet vėlgi, šie žmonės vyriausi iš visų konkurso dalyvių, jie daugiau matę ir patyrę, tad jaunimas irgi savaip žavus su savo vėjavaikiškumu ir jaunyste, jiems dar mokytis ir mokytis gyvenimo ir draugystės subtilybių :)

Komentaro rašymas