Suskambo pirmieji velykinės muzikos festivalio „Resurrexit“ akordai

Antrosios Velykų dienos vakarą muzikos mėgėjai leido Šiaulių katedroje. Čia suskambo pirmieji velykinės muzikos festivalio „Resurrexit“ akordai, choristų balsai.

35-ąjį kartą atidarytas festivalis subūrė daugiausia dalyvių per visą gyvavimo istoriją. Įspūdingus pasirodymus žiūrovams dovanojo Šiaulių chorinės muzikos grandai – valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ bei berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“.

Šį koncertą dar ilgai prisimins būrys šiauliečių, pasiryžusių avantiūrai. Specialiai festivaliui „Resurrexit“ šiemet buvo suburtas jungtinis choras, atidarymo vakarą kartu su „Polifonija“ ir „Dagilėliu“ sugiedojęs garsųjį Georgo Frydricho Hendelio “Aleliuja”. Beje, choro dalimi panoro tapti ir svečiai iš Mažeikių bei Naujosios Akmenės. Kaip prieš debiutą teigė šio unikalaus projekto dalyviai, repeticijos ir koncertas – įdomi bei maloni patirtis.

Po festivalio atidarymo vyks ne mažiau įspūdinga savaitę truksianti velykinės muzikos fiesta Šiauliuose, kurioje savo vietą ras kiekvienas muzikos gerbėjas.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas