Šv. Velykų išvakarėse “darbavosi” ilgapirščiai

Šiaulių apskrities policijos suvestinė mirga nuo pranešimų apie plėšimus ir vagystes. Ilgapirščiai  “darbavosi”, nepaisant artėjančios krikščioniškos šventės. Policija fiksavo pareiškimus apie apvogtus žmones, įsilaužimus į patalpas.

Velyknaktį – balandžio 16 d. 3.02 val. – Kuršėnuose, Ventos g., išgertuvių metu buvo sumuštas ir apiplėštas vyriškis. Incidentas įvyko 2.45 val., kai per išgertuves vyras, gim. 1997 m., ir asmuo pravarde „Fokas“, kuriam apie 18-20 metų, sumušė neblaivų (1,36 prom.) vyrą, gim. 1995 m., ir pagrobė mobilaus ryšio telefoną SAMSUNG GALAXY J3, piniginę. Joje buvo asmens tapatybės kortelė, DNB banko mokėjimo kortelė, įvairios nuolaidų kortelės ir 30 eurų. Turtinė žala 105 eurai. Nukentėjusysis VšĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės priėmimo skyriuje medikų apžiūros atsisakė. Vyras ieškomas.

Dar vienas apiplėšimas buvo įvykdytas vakar ryte apie 10.00 val. “Dvaro turgavietėje” iš moters, gim. 1938 m., rankinės pagrobta piniginė su joje buvusiais 30 eurų, SEB banko mokėjimo kortele. Turtinė žala 50 eurų.

Apie įsilaužimą į negyvenamas patalpas pareiškimą policija gavo balandžio 15 d. 10.42 val. Buvo pranešta, kad Šiaulių r. sav., Lukošaičių k., iš ūkinio pastato buvo pavogti daiktai. Vagystė tikriausiai buvo įvykdyta tarp ketvirtadienio ir šeštadienio ryto. Išlaužus ūkinio pastato duris, pagrobta moteriai, gim. 1947 m., priklausanti žoliapjovė, benzininė elektros stotelė ir, pralindus pro užrakinto garažo durų plyšį, nuo traktoriaus pagrobtas akumuliatorius. Turtinė žala 850 eurų.

Kitas pranešimas apie įsilaužimą ir vagystę buvo gautas šeštadienį 14.27 val. Sneigių k. įsikūrusios  VšĮ „Šiaulių letenėlė“ darbuotoja pastebėjo, kad buvo apvogti. Atrakinus savanorių namelio duris, nuo stalo pagrobta aukų dėžutė su pinigais. Turtinė žala 130 eurų.

Dar vienas vagystės atvejis – iš gyvenamojo namo. Balandžio 15 d. Šiauliuose, Stalupėnų g., šeštadienį apie 23.59 val., išlaužus plastikinio lango rėmą, patekta į namą, priklausantį vyrui, gim. 1974 m. Kas pavogta, padaryta turtinė žala ir ar turtas draustas, tikslinama.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas