Svečias iš Indijos mokys gyventi be streso

Balandžio 12 d. Joniškio rajono savivaldybėje apsilankė garbus svečias iš tolimosios Indijos. „Gyvenimo meno“ mokytojas Brahamchari Jayant susitiko su vadovais, domėjosi rinkimų sistema Lietuvoje, tarybų ir merų rinkimais, pasakojo savo patirtis, pasiūlė darbuotojus pamokyti gyventi ir dirbti be streso.

Svečias pasakojo, kad keliauja per pasaulį ir moko žmones gyventi be streso. Jis moko visus įvairių streso valdymo būdų bei technikų, kad žmonės galėtų pagerinti tarpusavio santykius ir darbo kokybę. Prisistatydamas Jayant kalbėjo, kad jam tenka dirbti su politikais, didelių įmonių kolektyvais, vesti paskaitas Europos parlamente. Jis turi daugiau kaip 15 metų patirtį garsiausiose pasaulio firmose („Microsoft“, „CityBank“ ir kt.) kaip vadovas, bankų, tarptautinio verslo žinovas. Daugiau kaip 10 metų yra „Gyvenimo meno“ organizacijos mokytojas, veda daugelį „Gyvenimo meno“ kursų, meditacijos ir jogos užsiėmimus, skaito paskaitas įvairiomis dvasingumo temomis. Kartais jo patarimų prireikia ir Indijos ministrui pirmininkui.

Joniškyje Jayant vieši savaitę, o Lietuvoje svečiuosis apie mėnesį ir tuomet keliaus į kitą Europos šalį. Svečią į savivaldybę atlydėjo Dalia Balčiūnienė, „Gyvenimo meno“ stresų valdymo programų mokytoja iš Klaipėdos. Ji organizuoja Jayant vizitą Lietuvoje. Taip pat Joniškio „Gyvenimo meno“ centro vadovė ir „Gyvenimo meno“ programų mokytoja – jogos, kvėpavimo, meditacijos instruktorė Gintarė Januševičienė.

Svečias geranoriškai pasiūlė vesti paskaitą savivaldybės darbuotojams. Tad penktadienį vyks streso valdymo paskaita administracijos darbuotojams, į kurią pakviesti ir Tarybos nariai.

Taip pat rytinė jogos sesija, vyks balandžio 14 d. (penktadienį) 7.00 val. lauko estradoje prie Joniškio kultūros centro. Meras entuziastingai priėmė svečio pasiūlytą iniciatyvą „Miestas be streso“ ir pasiūlė savo pagalbą, padėjo surasti reikiamas priemones pamokai vesti. Taip pat meras žadėjo pasistengti atvykti anksti ryte ir pats sudalyvauti renginyje.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija ir nuotrauka

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas