Vilniaus gatvėje sumažintas leistinas greitis

Šiauliai, panašu, netrukus taps itin riboto greičio miestu. Palaipsniui naikinami ženklai, leidžiantys didesnį nei 50 kilometrų per valandą greitį. 

Šiauliuose keičiasi riboto greičio kelio ženklai. Mieste tendencingai mažinamas leistinas greitis. Šiandien popiet Vilniaus gatvės atkarpoje, šalia „Regitros“ filialo, nuimtas riboto greičio kelio ženklas, leidęs vairuotojams spustelėti greičio pedalą iki 60 kilometrų per valandą.

Apie pasikeitimus kelyje skaitykite: Riboto greičio kelio ženklų daugės

„Gyvenamoji zona“ ženklu žymimų gatvių daugėja

Šiaulių gatvėse mažinamas leistinas greitis

Riboto greičio kelio ženklas (Kelių eismo taisyklėse nr. 329) nurodo, kad draudžiama važiuoti greičiau (km/h), negu nurodyta ženkle.

Sausio mėnesį leistinas greitis buvo sumažintas Serbentų gatvėje. O 2016-ųjų vasarą miesto centre padaugėjo kelio ženklų, leidžiančių važiuoti ne didesniu nei 30 kilometrų per valandą greičiu. Šįsyk ženklai pasikeitė ir Vilniaus gatvėje. Čia nuo šiol leidžiama važiuoti ne didesniu nei 50 kilometrų per valandą greičiu.

 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 6

 1. vairuotojas
  2017-04-21 22:02 Atsakyti Pranešti

  Nesuprantu ko tyli verslininkai kurie is logistikos gyvena,juk jiems pristatimo laikas pinigai,kuo daugiau nevietose apribojimu tuo ilgesnis pristatymo laikas ir pinigu praradimas. ar cia tik Lt. visiems nerupi pinigai ir laikas?

 2. lb gerai :)
  2017-04-19 20:27 Atsakyti Pranešti

  kuo lėčiau važiuosim, tuo labiau teršim

 3. Pasipiktines
  2017-04-18 21:35 Atsakyti Pranešti

  Agrastai cia tuoi paskutinei zmones isvaziuos jei tokias nesamones darys.

 4. d
  2017-04-18 17:52 Atsakyti Pranešti

  reikia gi pasipinigauti….

 5. diedas
  2017-04-18 17:46 Atsakyti Pranešti

  Ar bent kas susimąsto- prie ko tai prives? Kažkam reikia problemų, galės daryti “investicijas” ir kitokius plovimus. Jeigu viskas gerai- JŲ netenkina.

 6. KAM?
  2017-04-18 15:51 Atsakyti Pranešti

  Kokio velnio ten tas 60 užkliuvo??? Ar čia reikia, kad kuo greičiau tas super-radaras atsipirktų?

Komentaro rašymas