Vitalija Katunskytė: mano dukra nenorėjo mušti vaiko

Praeitą savaitę žiniasklaidą pasiekė žinia, kad dainininkė Monika Katunskytė prieš ketverius metus su buvusiu vyru Kirilu žiauriai sumušė svetimą vaiką ir dabar vengia sumokėti teismo priteistą 3,5 tūkst. eurų baudą.

Tuomet Monika su tuometiniu vyru Kirilu buvo savo namuose Šiauliuose, kai kiemo vaikai atbėgo pasakyti, kad Monikos sūnų iš pirmosios santuokos, Kęstutį, skriaudžia paauglys iš vaikų globos namų, kurį globojo kaimynė Birutė iš gretimo namo.

Monikos sūnų nuskriaudusio paauglio globėja teigė, kad įtūžusi pora jos globotinį ne šiaip sau mušė, o talžė be gailesčio – jos vaikui žiauri buvo ir Monika, ir jos vyras. Tačiau Monikos mama Vitalija Katunskytė sako, kad tai netiesa: dėl šio incidento kalta ne jos dukra, o buvęs žentas, tačiau pripažįsta, kad Monika taip pat ne kartą trenkė paaugliui.

„Tai jis padarė Linčo teismą, o Monika bėgo paskui. Kiek žinau, jis tą vaiką spardė. Moteris eina paskui vyrą. Monika patikli labai, čia jos klaida“, – apie Šiaulius sukrėtusį siaubingą įvykį papasakoja Vitalija Katunskytė.

Šiuo metu Jungtinėje Karalystėje dirbanti Monika tik iš mamos telefonu sužinojo, kad sumušto paauglio globėja Birutė nusprendė paviešinti, kad ji su vyru negrąžina teismo priteistų pinigų. Kalbėdama apie paauglio užpultą anūką Vitalija braukia ašaras. Ji teigia, kad po šio įvykio pusę metų kartu su juo teko lankytis pas psichologus ir gerti vaistus.

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 2

  1. Ledi
    2017-04-10 21:48 Atsakyti Pranešti

    Norėčiau, kad Katunskytės paskaitytų komentarus : jau bloga darosi nuo jūsų viešumo, nuo apatinių skalbimo. Turiu galvoje ne vien šį atveją. Kuo labiau lendate į viešumą, tuo labiau esate apgailėtinos- ABI.

  2. na va
    2017-04-10 20:00 Atsakyti Pranešti

    ir kokia problema grąžinti, tai ką privalo? Pagal p. Vitaliją jos Monikutė vagšelė, visi tik skriaudžia, apkalba, apgauna, visos nelaimės jai, o Monikutė niekuo dėta, nes blogi vyrai pasitaiko gyvenime. Matėm TV laidas, skaitėm spaudoje labai smagią ir dukrą ginančią Vitaliją, tik niekur nepasirodo karingoji Monika. Taigi, gal jau laikas dukrytei užaugti ir pačiai, su gražiąja šypsena, įvertinti savo elgesį ir atlyginti žalą – grąžinti teismo priteistus pinigus. Ir tegul žino, kad iš vaikų namų globojamas vaikas yra Žmogus ir jo žeminti ir daužyti nevalia. Didžiulė Pagarba globėjai Birutei.

Komentaro rašymas