Vitalijus Mitrofanovas susitiko su Seimo pirmininku

Kovo pabaigoje Akmenės rajono savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas gavo Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio kvietimą susitikti ir pasikalbėti, kaip sekasi geriausiu tapusiam metų merui. Planuotas susitikimas įvyko balandžio 19 d. Seimo rūmuose.

Susitikimo metu buvo aptartos svarbiausios regioninės politikos aktualijos ir savivaldos problemos. Seimo pirmininkui, taip pat aktualu buvo išgirsti apie Akmenės rajono patirtį integruojant užsieniečius, nes į kartu vykusi susitikimą meras atsivežė Naujosios Akmenės ligoninėje dirbančią gydytoją ginekologę Larysa  Mykhailovska, kuri pasidalino savo patirtimi gyvenant naujame mieste. Vizito pabaigoje, Seimo pirmininkas paprašė diskusijoje iškeltus klausimus, problemas ir jų sprendimo būdus pateikti raštu, kad būtų imtasi veiksmų juos šalinant.

Atsisveikinant, meras Vitalijus Mitrofanovas oficialiai pakvietė Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį apsilankyti Akmenės rajone. Susitikimas planuojamas gegužės-birželio mėnesį.

Parengė Bendrojo skyriaus sekretorė-referentė Ingrida Norbutaitė 

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas