Žalią šviesą – naujam politikui!

Gintautas Sitnikas, LSDP kandidatas į Seimą Kuršėnų-Dainų apygardoje:

– Spalio 23-ąją įvyksiančiame antrajame LR Seimo rinkimų ture Kuršėnų-Dainų apygardoje balsuojantys rinkėjai gali pasiekti istorinę pergalę – deleguoti į Seimą net du kandidatus: Valstiečių ir žaliųjų sąjungos narę Rimą Baškienę ir mane, jaunosios kartos socialdemokratų atstovą. R. Baškienė į Seimą jau pateko pagal partijos sąrašą, tad savo balsą atiduodami jaunam politikui Šiaulių miesto bei rajono gyventojai pasieks, kad juos atstovaus ir socialdemokratų vertybes bei idėjas ginantis politikas.

Spalio 9-ąją vykusiuose rinkimuose į Seimą Kuršėnų-Dainų apygardoje už mano kandidatūrą balsavo net 2 275 rinkėjai – 11,97 proc. Esu nuoširdžiai dėkingas visiems, kurie mane palaikė, reitingavo, tačiau lygiai taip pat nuoširdžiai noriu paklausti: visi esame pasiilgę permainų, tad ar verta ketvirtąjį kartą balsuoti už tą pačią kandidatę? Pokyčių, šviežio vėjo gali atnešti jauni, kitokio mąstymo, kitokių pažiūrų politikai, tik jiems reikia suteikti galimybę veikti.

Kone visą savo gyvenimą gyvenu Šiauliuose, dirbu valstybės įmonėje „Regitra“ Šiaulių filialo vyresniuoju specialistu. Nesu atitrūkęs nuo gyvenimo realybės, žmonių problemas žinau ne žvelgdamas į juos pro Seimo rūmų langą, bet bendraudamas asmeniškai ir darbo reikalais. Esu tikras, kad politikoje kaip ir versle – svarbiausia gera idėja. Turiu pakankamai ryžto ir užsispyrimo įgyvendinti savo sumanymus ir pateisinti žmonių lūkesčius.

Esu žodžio žmogus ir nuolat tobulėju, keliu kvalifikaciją. Kauno technologijos universitete įgijau universitetinį išsilavinimą, man suteiktas inžinieriaus (magistro) laipsnis, o įmonėje „Regitra“ įgijau pačią aukščiausią – konsultanto-eksperto kategoriją.

Esu gana jaunas politikoje, tačiau sukaupęs pakankamai gyvenimiškos patirties. Atstovauju jaunajai socialdemokratų kartai, todėl esu už socialinį teisingumą, galimybių lygybę, gerų darbo ir gyvenimo sąlygų kūrimą čia – Lietuvoje.

Pažadu ypatingą dėmesį atkreipti į per mažai gerbiamo visuomenės sluoksnio – senjorų – problemas. Senjorai nusipelnė geresnių sveikatos apsaugos priežiūros sąlygų, didesnių pensijų, tad betarpiškai su jais bendrausiu, išklausysiu ir geranoriškai padėsiu spręsti iškilusias bėdas. Taip pat teiksiu įstatymų pataisas, kad žmonės, prisidėję prie šalies kūrimo ir klestėjimo, sentų oriai ir gyventų garbingai.

Būdamas valstybės įmonės darbuotoju, labai aiškiai matau valstybės struktūrą, žinau, ką reiktų tobulinti šalies ekonomikos, medicinos, švietimo, socialinės apsaugos ir kitose srityse. Dažnai tenka bendrauti su žmonėmis, sukūrusiais verslą, todėl aiškiai žinau ką daryti, kad mažos ir vidutinės verslo įmonės suklestėtų, kurtų darbo vietas.

Mano stipriosios pusės – atsakingumas, iniciatyvumas, įžvalgumas, strateginis matymas ir mąstymas. Tikrai pasieksiu, kad Šiauliai išliktų universitetiniu miestu, pritrauksiu investicijų ir miestui, ir rajonui. Pasirūpinsiu, kad neprižiūrėtos miesto ir rajono erdvės taptų tvarkingos ir jaukios, lėšos būtų paskirstomos tikslingai ir žmonėms nereiktų palikti gimtojo krašto.

Lietuvos ateitis priklauso nuo mūsų vienybės ir sutarimo. Lietuvoje yra sąžiningų ir principingų žmonių, aš esu vienas jų.

Spalio 23-ioji – pokyčių metas. Laikas naujoms idėjoms, naujiems, kitaip mąstantiems politikams. Matau ir tikiu, kad pasirinksite teisingai.

Politinė reklama. Apmokėta iš G.Sitniko rinkiminės sąskaitos. Užs.Nr 70113

Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentarai: 20

 1. Antanas
  2016-10-21 21:24 Atsakyti Pranešti

  Šį kartą yra proga palaikyti jauną gabų. Sako, kad naujokas. Tai ne trūkumas, o privalumas! Palaikykime visi.

 2. Ei
  2016-10-21 16:50 Atsakyti Pranešti

  Ginto tekste neradau žodžio ,nereikia balsuoti,taigi kur pažeidimai,

 3. Ilona
  2016-10-21 14:36 Atsakyti Pranešti

  Ne tiesa. Rinkėjui pranešama, kad kai kurie kandidatai yra išrinkti daugiamandatėje. Ir balsuojant jis gali pasirinkti ar palaikyti partinę liniją ir kandidatą, ar rinktis turėti du seimo narius savo apygardoje ir balsuoti už kitą . Apie “nereikia balsuoti už šiuos asmenis” aš, kaip rinkėjas negirdėjau net kalbos. Tai visiškai skirtingi dalykai.

 4. vlads
  2016-10-21 10:19 Atsakyti Pranešti

  Nereikėtų Rimai taip nervingai reaguoti ,seimo narys yra renkamas ,tai nėra amžinai RIMOS ,ir jegu atsiranda naujas jaunas kandidatas ,tai aš aš jos vietoje netgi apsidžiaugčiau,kad yra kas pakeičia ,duočiau patarimų,ir seime dirbtume kartu dėl krašto,o ne pulčiau Ginto kaip kaimo sar———-

 5. vlads
  2016-10-21 10:13 Atsakyti Pranešti

  Nereiketų Rimai taip nervingai reaguoti,taigi ne amžiams tas postas ir jeigu yra galimybė iškilti kitam kandidatui ,tai aš jos vietoje, netgi ir palaikyčiau jo kandidatūrą ,o nepulčiau kaip kaimo sarginis—-

  1. vlads
   2016-10-21 10:22 Atsakyti Pranešti

   ęia klaida

   1. Jei tai būtų Čepatienė
    2016-10-21 10:43 Atsakyti Pranešti

    Mano manymu Sitnikui dar reiktų pasimokyti. Žinome jo nuopelnus ir norus, gaila, kad į antrą turą nepateko Prof. Čepaitienė – ji visa galva aukščiau už Sitniką, bet matomai Šiauliuose daugiau socialdemokratų, tad ir nubalsavo už jį. Štai Čepatienė būtų buvusi puiki Seimo narė, tada neskaudėtų širdies, kad renkame bet ką

    1. Petras
     2016-10-21 11:05 Atsakyti Pranešti

     Jo jo. Čepaitienė pati ta “jaunesniosios kartos atstovė, kuri spėja visus darbus padaryti”.

 6. Ignas
  2016-10-21 09:05 Atsakyti Pranešti

  Labas, visiems. Įdomus pasisakymas p. Rimos. O kaip jau skiriasi tie Seimo nariai vienmandatėje išrinkti ir patekę pagal sąrašą? Jų funkcijos kitokios? Dėl žmonių pasitikėjimo, tai jie jau parodė pirmajame ture, kad pasitiki. Ar ne tiesa? Toks įspūdis, kad R.Baškienė turėtų būti nepatenkinta, kaip mažas vaikas, gavusi saldainį ne iš tos rankos? Na tuomet atsiprašau…Įdomu ar tikrai taip ir yra?
  O šiaip pabūkime protingieji kurmiai – Kuršėnų-Dainų apygardos rinkėjai, paskaičiuokime. Jei palaikysime naują kandidatą G.Sitniką, tai vienas plius vienas lygu du Seimo nariai mūsų apygardoje. Jei balsuosime už R.Baškienę ( kurią tikrai palaikėme pirmajame ture, parodėme savo pasitikėjimą) lygu vienas seimo narys mūsų apygardoje ir iš kažkur ateis į seima dar vienas ar ponia, kuriems mes tikrai nerupėsime. O gal visai mes nesigaudome paprastoje aritmetikoje? Visgi klaidina kas ar neklaidina, rinksiuosi du. Manau gana čia skirstytis vienoks ar kitoks. Turi mums visiems rūpėti, įdarbinsim du seimo narius ir kažko pagaliau pasieksim.

  1. ignui
   2016-10-21 10:36 Atsakyti Pranešti

   Nereikia vaidinti nesusigaudantį.
   Kuriai partijai priklauso Sitnikas ? O kuriai Baškienė ? Antro turo metu sprendžiasi ne tik kas atstovaus tiesiogiai rinkimų apygardą, bet ir kas formuos valdančią daugumą. Turėsim daugiau socdemų – valio , bus kaip buvę,
   O neturintis apygardos Seimo narys – net kabineto Šiauliuose negauna – jo gyventojų priėmimas ir darbo vieta – Seime. Pagal sąrašą buvo išrinkta daug šiauliečių, atsakykite – pas kuriuose ėjo rinkėjai ? , o ėjo pas Žakarį, Mockų, Simuliką – nes jie vienmandatininkai – štai čia ir esmė.

   1. Ignas
    2016-10-21 11:23 Atsakyti Pranešti

    Manau eina pas tuos, kuriems svarbu, kurie rodo rūpestį, sprendžia problemas, o ne pas tuos kurie turi kabinetą. Jei čia KABINETO klausimas, tai tikrai juokinga.

   2. Nijolė
    2016-10-21 13:09 Atsakyti Pranešti

    Pritariu tau Ignai – visai nesvarbu iš kokios partijos politikas, ir ar turi kabinetą ar ne. Svarbiausia – koks jis žmogus, kaip bendrauja su liaudimi, kaip išklauso ir sprendžia rinkėjams kilusias problemas. Galų gale, jei liksime nepatenkinti – po 4 metų galėsime vėl kitą išsirinkti. Kalbant apie ponią Rimą, man tikrai nepasijautė jokio pagerėjimo jos politinės veiklos laikotarpiu, tad kodėl nesurizikavus ir neišrinkus kažko naujo. Kol kas Gintautas nebuvo itin matomas politikoje, bet vienaip ar kitaip, tikiu, kad viena šviežia galva Seime bus į naudą

 7. Irena
  2016-10-21 09:00 Atsakyti Pranešti

  Manau, reikia suteikti šansą naujam politikui. Norisi naujų veidų Seime:)

 8. Jonas
  2016-10-21 08:43 Atsakyti Pranešti

  Pagal sąraša išėjusio pasirodo kitos pareigos Seimo nario. Jis galės atostogauti, važiuoti į komandiruotes dvasiškai tobulės. O krašto žmonės nebesvarbūs? O gal aš klystu?

 9. P.s.
  2016-10-21 07:35 Atsakyti Pranešti

  Vyriausioji rinkimų komisija šiandien rengia posėdį dėl tokio pobūdžio rinkėjų klaidinimo, ( kad nereikia balsuoti už asmenį, kuris išrinktas pirmo turo metu ir kad ši rinkimų apygarda turės du kandidatus) ( pagal Seimo rinkimų įstatymo 49 str.)

  1. vytautas
   2016-10-21 08:16 Atsakyti Pranešti

   Nesuprantu,tai išrinktas pagal sąrašą neatstovaus rinkėjų interesų? :)

   1. vytautui
    2016-10-21 10:27 Atsakyti Pranešti

    Atstovaus visos Lietuvos gyventojus ir partiją, kuri jį išrinko

    1. oo
     2016-10-21 21:20 Atsakyti Pranešti

     Ir pamirš šaknis. Jo, graudu.

 10. Rima
  2016-10-20 23:19 Atsakyti Pranešti

  Antrajame rinkimų ture kandidatuojantis Kuršėnų-Dainų rinkimų apygardoje Gintautas Sitnikas pasirinko keistą kovos taktiką – rinkėjų klaidinimą, nes visuose pasisakymuose ir straipsniuose ar televizijos laidose bei susitikimuose su gyventojais jis ir jo komandos nariai teigia rinkėjams , kad R. Baškienė jau išrinkta į Seimą ir už ją balsuoti nebereikia arba tai, kad ši apygarda turės du Seimo narius. taip, pagal Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos sąrašą Baškienė tapo Seimo nare. Tačiau pagal Seimo rinkimų įstatymą antrame rinkimų ture dalyvaujantys kandidatai, nors ir išrinkti pagal partijos sąrašus yra pilnateisiai kandidatai ir kitas kandidatas dėl to neturi jokio pirmumo ar išskirtinumo. Vienmandatinėje apygardoje išrenkamas tik vienas Seimo narys, todėl G. Sitniko teiginiai, kad reikia rinkti jį ir tokiu atveju rinkimų apygardoje dirbs du Seimo nariai – neatitinka tiesos.
  Atkreiptinas dėmesys, kad vienmandatinėje apygardoje išrinktas Seimo narys įgyja to krašto žmonių pasitikėjimą ir juos atstovauja, šios prievolės neturi pagal sąrašą išrinktas Seimo narys. Noras tapti Seimo nariu negali suteikti teisės klaidinti rinkėjus, o tuo pačiu tai parodo naujojo politiko elgesį. Tikiu, kad rinkėjai pasirinks atsakingai.

  1. Nerijus
   2016-10-21 09:15 Atsakyti Pranešti

   Niekaip nesuprantu Rimos priekaištų??? Jei Baškienė jau išrinkta pagal sąrašą, tai ką jei jos neišrinks Kuršėnų-Dainų vienmandatėje nedirbs Šiaulių krašto žmonių labui??? Kas tai – R. Baškienės ultimatumas?
   Kam Kuršėnų-Dainų apygardoje rinkti kažkokį “Balbieriškio” atstovą pagal sąrašą, kuris gal iš vis net nėra buvęs Šiaulių krašte ir čia nedirbs? Visai suprantama Rimos baimė, juk neteks atsisėsti ant dviejų kėdžių, o juk taip norėtųsi. Manau šiuo atveju Gintauto pozicija teisinga ir tai geriausias pasirinkimas šiai dienai Šiaulių krašto žmonėms!!!

Komentaro rašymas