Žaliūkių malūnininko sodyboje – vaikų Velykėlės ir velykinės sūpynės

Jeigu ilgu ką tik praūžusio šventinio šurmulio, turime gerą naujieną. Atvelykio sekmadienį Žaliūkių malūnininko sodyboje galėsite ir vėl ridenti margučius – čia vyks vaikų Velykėlės.

Ne tik margučių ridenimas, bet ir kitos pramogos laukia mažųjų šventės dalyvių bei juos atlydėjusių suaugusiųjų. Bene gardžiausia pramoga – lauke, ant krosnies, ruošiamos Atvelykio kiaušinienės skanavimas, o bene smagiausia – sūpynės. Beje, suptis per Atvelykį ne tik smagu, bet ir naudinga. Kas tą dieną pasisups, bus linksmas, drūtas ir sveikas visus ateinančius metus. Prie Žaliūkių vėjo malūno rasite įvairiausių sūpynių – tokių, kurios tiks ir mažiems, ir jau truputį paaugusiems vėją pasikinkyti trokštantiems smarkuoliams.

Jei per Velykas nepavyko sutikti Velykės, nieko keisto – juk tą rytą vaikus ji aplanko dar prieš saulės patekėjimą. Užtat Žaliūkių malūnininko sodyboje ši garbi viešnia apsilankys kur kas patogesniu metu.

Šiais metais šventėje dalyvaus ne tik Velykė, bet ir patys geriausi Šiaulių miesto vaikų bei jaunimo folkloro ansambliai: „Čiutulis“, „Gasužis“ ir „Vieversėlis“, taigi netrūks dainų, šokių, ratelių.

Vaikų Velykėlės vyks sekmadienį, balandžio 23 d., 12 val. Žaliūkių malūnininko sodyboje (Architektų g. 73, Šiauliai). Neužmirškite su savimi atsinešti margučių!

Šventės organizatorius – Šiaulių „Aušros“ muziejus, rėmėjai: LR kultūros ministerija, LR kultūros taryba, Šiaulių miesto savivaldybė, draugas – ŽŪB „Ginkūnų paukštynas“.

Reklama
Etaplius informacija

Griežtai draudžiama Etaplius.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur. Draudžiama platinti Etaplius.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Etaplius.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ “Šiauliai plius” nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu redakcija@etaplius.lt.

Komentuok mus Facebook`e

Komentaro rašymas